Zobu higiēnas pakalpojumi

Pieteikt vizīti

Zobu higiēna pieaugušajiem un bērniem (maksas pakalpojums)

Zobu higiēnu ieteicams veikt reizi sešos mēnešos, jo patstāvīgi nav iespējams noņemt zobakmeni, zobu pigmentu un aplikumu grūti pieejamās vietās.

Mūsu higiēnisti zobu higiēnu veic ļoti akurāti un rūpīgi ar ultraskaņas, manuālo instrumentu, profesionālo pastu un biršu, kā arī Air Flow palīdzību. Pēc procedūras smaganas un smaganu kabatas tiek apstrādātas ar antibakteriālu šķīdumu un zobi pārklāti ar fluora gēlu emaljas stiprināšanai.

Zobu higiēnists piemeklēs tieši Jums piemērotus kopšanas līdzekļus zobu higiēnai mājās.

Zobu fluorizācija ar Tiefenfluorid preparātu

Kariesa profilakse pieaugušajiem un bērniem.

Zobi tiek apstrādāti ar speciālu preparātu Tiefenfluorid. Šī metode pārklāj un aizpilda zobu emaljas mikroplaisas, palīdz nosargāt zobus no priekšlaicīgas zobu audu sabrukšanas.

Zobu balināšana

Vai zobus balināt ir droši? Jā, ja balināšanu veikt atļauj zobārsts vai zobu higiēnists. Ir divi zobu profesionālās balināšanas veidi:

1. Zobu balināšana kabinetā

Mūsu klīnikā tiek izmantota pati jaunākā balināšanas lampa Fläsh, ar kuras palīdzību tikai pusotras stundas laikā Jūsu zobi kļūs balti un skaisti.

Fläsh nodrošina labāko balinošo efektu. Fläsh – tā ir jaunākās paaudzes balināšanas sistēma, kurā tiek izmantota uzlabota UV gaismas spektra lampa, kas aktivizē balinošo gelu, taču tās iedarbības laikā zobi netiek pakļauti karstuma ietekmei. Balinošajam gelam Fläsh ir neitrāls pH līmenis un sastāvā ir kalcijs, ka palīdz stiprināt zobus, samazinot to jutību.

2. Mājas zobu balināšana ar individulām kapēm

Zobu balināšanai mājas apstākļos tiek izgatavotas individuālas kapes, kurās pildās balinošais gels. Iesaka patstāvīgai zobu balināšanai, kā arī efekta uzturēšanai pēc balināšanas kabinetā. Šo procedūru drīkst veikt tikai ar zobārsta vai zobu higiēnista atļauju.

Cenas

Pieaugušijiem

Mutes dobuma higiēna (60 min)  75 EUR
Intensīva fluorizācija ar Tiefenfluorid preparātu (abi žokļi) 80 EUR
Konsultācija par zobu balināšanu 45 EUR
Balināšanas kape vienai zobu rindai 90 EUR
Fläsh zobu balināšanas procedūra 330 EUR

Bērniem (līdz 12.g)

Zobu higiēna 45 EUR
Zobu fluorizācija ar Tiefenfluorid (abiem žokļiem) 50 EUR

Apskatīt – iDental cenrādis 2022

 

Mūsu speciālisti


Lorem ipsum..

Jeļena Luzika

Zobu higiēniste, zobu balināšana, zobu fluorizācija

Pieteikt vizīti


Lorem ipsum..

Olga Borisova

Zobu higiēniste, zobu balināšana, zobu fluorizācija

Pieteikt vizīti


Lorem ipsum..

Gunita Circene

Zobu higiēniste, zobu balināšana, zobu fluorizācija

Pieteikt vizīti

Es, cilvēks, kuram ir paniskas bailes no zobārstiem un ir gatavs bēgt jau ieejot iekšā pa durvīm, šodien no zobārstniecības izgāju ar smaidu uz lūpām un skaļiem saucieniem, cik superīga vieta un atgriezīšos vēlreiz! Patīkama sagaidīšana un lieliska atmosfēra! Paldies! – Laura V.