Sīkdatņu politika

Kas ir sīkdatnes

Sīkdatnes ir nelieli teksta faili, ko idental.lv tīmekļa vietne izveido, lejupielādē un saglabā jebkurā ierīcē ar interneta pieslēgumu, piemēram, datorā, viedtālrunī vai planšetdatorā, kad jūs apmeklējat mūsu tīmekļa vietni. Jūsu izmantotā pārlūkprogramma izmanto sīkdatnes, lai katra nākamā tīmekļa vietnes apmeklējuma laikā nosūtītu tai informāciju, lai tīmekļa vietne atpazītu lietotāju un atcerētos tā veiktās izvēles (piemēram, pierakstīšanās dati, valodas izvēles un citi iestatījumi). Tas var atvieglot jūsu nākamo apmeklējumu un padarīt tīmekļa vietni noderīgāku.

Kādus sīkdatņu veidus mēs izmantojam?

Lai nodrošinātu mūsu tīmekļa vietnes darbību, mēs izmantojam dažādu veidu sīkdatnes. Jūsu pārlūkprogrammā var tikt saglabātas turpmāk norādītās sīkdatnes:

  • Obligātās sīkdatnes. Šīs sīkdatnes ir svarīgas, jo tās ir nepieciešamas tīmekļa vietnes netraucētai darbībai. Bez šīm sīkdatnēm nav iespējams nodrošināt savienojumu ar lietotāja profilu un pilnvērtīgi izmantot tīmekļa vietni. Šīs sīkdatnes identificē lietotāja ierīci, bet neatklāj lietotāja identitāti un nevāc lietotāja informāciju. Tās tiek saglabātas lietotāja ierīcē līdz pārlūkprogrammas aizvēršanai.
  • Analītiskās / Funkcionālās sīkdatnes. Šīs sīkdatnes apkopo informāciju par to, kā lietotāji mijiedarbojas ar mūsu tīmekļa vietni, piemēram, lai noteiktu, kuras sadaļas tiek visbiežāk apmeklētas un kuri pakalpojumi tiek visbiežāk izmantoti. Savāktā informācija tiek izmantota analītiskiem mērķiem, lai saprastu, kas interesē mūsu lietotājus un kā padarīt tīmekļa vietni lietotājam draudzīgāku. Analītiskiem mērķiem mēs varam izmantot trešo pušu sīkdatnes. Šīs sīkdatnes tiek pastāvīgi saglabātas lietotāja ierīcē.
  • Mārketinga sīkdatnes. Šīs sīkdatnes tiek izmantotas mūsu tīmekļa vietnē, lai pielāgotu mārketinga informāciju jums un jūsu interesēm un turpmāk sniegtu jums personalizētākus pakalpojumus. Šīs sīkdatnes atceras, ka esat apmeklējis mūsu tīmekļa vietni, un var tikt izmantotas, lai rādītu jums personalizētas reklāmas sociālajos tīklos un citās vietnēs. Mērķtiecīgas atlases mērķiem mēs varam izmantot trešo pušu sīkdatnes. Šīs sīkdatnes tiek pastāvīgi saglabātas lietotāja ierīcē.
Trešo personu sīkdatnes

Mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantoti trešo personu pakalpojumi, piemēram, analītiskie pakalpojumi, lai mūs informētu, kas mūsu tīmekļa vietnē ir populārs un kas ne, tādējādi padarot mūsu tīmekļa vietni lietojamāku. Mēs neesam atbildīgi par trešo pušu sīkdatnēm. Vairāk par šīm sīkdatnēm un to konfidencialitātes politiku varat uzzināt, apmeklējot attiecīgās trešās puses tīmekļa vietni. Visu trešo pušu sīkdatņu apstrādāto informāciju apstrādā attiecīgais pakalpojumu sniedzējs. Jums jebkurā brīdī ir tiesības atteikties no datu apstrādes, ko veic trešo personu sīkdatnes.

Piemēram, mēs varam izmantot Google Analytics sīkdatnes, lai izmērītu, kā lietotāji mijiedarbojas ar tīmekļa vietnes saturu. Šīs sīkdatnes apkopo informāciju par lietotāja mijiedarbību ar tīmekļa vietni, piemēram, unikālos apmeklējumus, atkārtotus apmeklējumus, sesijas ilgumu, tīmekļa vietnē veiktās darbības un citu informāciju. Informācijas apstrādei par lietotāja mūsu tīmekļa vietnē veiktajām darbībām mēs varam izmantot arī Facebook pikseļus, piemēram, lai noteiktu apmeklēto tīmekļa vietni, lietotāja Facebook identitāti, pārlūkprogrammas datus un ne tikai. No Facebook pikseļiem apstrādātā informācija tiek izmantota, lai rādītu uz interesēm balstītas reklāmas, kad izmantojat Facebook, kā arī lai mērītu starpierīču konversijas un uzzinātu par lietotāju mijiedarbību ar mūsu tīmekļa vietni un citiem.

Kā ierobežot un izdzēst sīkdatnes

Ja Jūs vēlaties ierobežot, bloķēt vai izdzēst sīkdatnes, Jums jāmaina Jūsu lietotās pārlūkprogrammas iestatījumi. Jūs nevarat atteikties no nepieciešamo sīkdatņu izmantošanas, jo bez tām nav iespējams nodrošināt Mājaslapas funkcionēšanu.

Mēs izmantojam Google Analytics pakalpojumus. Jūs varat atteikties no to izmantošanas, lejupielādējot un instalējot papildrīku Google Analytics Opt-out Browser Add-on.

Lai iegūtu papildinformāciju par sīkdatņu pārvaldīšanu, lūdzam iepazīties ar informāciju www.aboutcookies.org.
Izmaiņas sīkdatņu politikā

Mums ir tiesības jebkurā laikā veikt izmaiņas Sīkdatņu politikā, publicējot tās idental.lv mājas lapā. Jebkura Sīkdatņu politikas versija, kas publicēta Mājaslapā, aizstāj visas iepriekšējās Sīkdatņu politikas versijas un stājas spēkā nekavējoties pēc to publicēšanas.

Kontaktinformācija

Personas datu apstrādes Pārzinis ir SIA DentBaltic, reģ. nr. 40203001509, adrese – Tērbatas iela 78, Rīga, LV-1001, tālruņi: +37127778858, +37163030347, e-pasts: info@idental.lv, mājas lapas adrese: www.idental.lv

Datu aizsardzības speciālists – Iveta Upeniece-Mežecka, e-pasts: info@idental.lv