Mūsu zobārstniecības pakalpojumi

Zobu ārstēšana, terapija pieaugušajiem un bērniem (maksas pakalpojums)

Vienmēr labāk ir pamanīt kariesu sākuma stadijā, tāpēc mēs veicam rūpīgu kariesa diagnostiku. Ārstēšana norit pēc augstākajiem zobārstniecības standartiem un protokoliem, izmantojot mūsdienīgu aprīkojumu un labākos ārstniecības materiālus. Jebkuras sarežģītības pakāpes kariesa ārstēšana, zobu kanālu ārstēšana.

Uzzināt vairāk

Pieteikt vizīti Pieteikt vizīti

Zobu higiēna pieaugušajiem un bērniem (maksas pakalpojums)

Mūsu higiēnisti zobu higiēnu veic ļoti akurāti un rūpīgi ar ultraskaņas, manuālo instrumentu, profesionālo pastu un biršu, kā arī Air Flow palīdzību. Pēc procedūras smaganas un smaganu kabatas tiek apstrādātas ar antibakteriālu šķīdumu un zobi pārklāti ar fluora gēlu emaljas stiprināšanai.

Uzzināt vairāk

Pieteikt vizīti Pieteikt vizīti

Zobu ķirurģija pieaugušajiem un bērniem (maksas pakalpojums), implantoloģija

Gadījumos, kad zobu nav iespējams saglabāt, to nāksies izraut. Mūsu zobārsti paveiks šo procedūru nesāpīgi un rūpīgi.

Zobu implanti – vislabākais trūkstošo zobu aizvietošanas veids, jo tā netiek bojāti blakuszobi.

Uzzināt vairāk

Pieteikt vizīti Pieteikt vizīti

Zobu protezēšanas pakalpojumi

Mūsu klīnikā tiek piedāvāti visi zobu protezēšanas veidi. Implanti, kroņi, venīri, onlejas, zobu tilti, izņemamās un neizņemamās protēzes.

Pieteikt vizīti Pieteikt vizīti

Ortodontiskā ārstēšana ar caurspīdīgajām kapēm (elaineri)

Zobu taisnošana un sakodiena korekcija ar ortodontiskajām kapēm, kas mutē ir pavisam nemanāmas. Pati mūsdienīgākā zobu ortodontiskās ārstēšanas metode.

Uzzināt vairāk

Pieteikt vizīti Pieteikt vizīti

Akūta palīdzība – zobārstniecība pieaugušajiem un bērniem (maksas pakalpojums)

Zobu sāpes parasti uzrodas pašā nepiemērotākajā mirklī un bieži šīs sāpes ir neciešamas. Ātrāka akūto pacientu pieņemšana ārpus plānveida pieraksta notiek 1-2 darba dienu laikā pēc pieraksta.

Uzzināt vairāk

Pieteikt vizīti Pieteikt vizīti

Mūsu speciālisti

Pieredzējušā un augsti kvalificēta komanda

Es, cilvēks, kuram ir paniskas bailes no zobārstiem un ir gatavs bēgt jau ieejot iekšā pa durvīm, šodien no zobārstniecības izgāju ar smaidu uz lūpām un skaļiem saucieniem, cik superīga vieta un atgriezīšos vēlreiz! Patīkama sagaidīšana un lieliska atmosfēra! Paldies! – Laura V.

Gribētu pateikties dakterei par fantastisko laipnību un pozitīvismu, par to ka strādāja mierīgi kas nedarija man stresu (bija sarežģīti izraut lielo gudrības zobu, ko daktere izdarija perfekti un bez mazākām sāpēm). Paldies dakterei un uzņēmumam par ļoti AUGSTO profesionālismu veicot klientu apkalpošanu! – Vilis L.